SÍŤ REKLAMNÍCH A INZERTNÍCH PLOCH

DIGITÁLNÍ PROSTORY K PRONÁJMU

SÍŤ REKLAMNÍCH PLOCH

Exkluzivní sítě našich LED obrazovek na strategických místech ve velkých městech v České republice. Hlavní výhoda je dynamický obraz, vysoká svítivost, cenová dostupnost a unikátní umístění.

Nezbytnou úlohu hraje reklama, proto využíváme našich zkušeností a pomocí Digitálních LED Posterů vytváříme originální sítě reklamních a inzertních digitálních ploch v outdoor prostředí – OOH. V takové síti lze centrálně sdílet reklamní spoty, informace a nabídky zacílené na konkrétní klientelu.

Víme, že reklama zacílená na správných místech přivede více zákazníků.

OUTDOOROVÁ REKLAMA S UNIKÁTNÍM UMÍSTĚNÍM

DYNAMICKÝ obraz, který zaujme

neokoukaný vertikální formát

v místech, kde nejsou žádné další reklamy

v místech, kde se lidé zdržují delší dobu​

cenově nejdostupnější médium

perfektní rozlišení a SVÍTÍVOST

výběr sítě

DIGITÁLNÍ PLOCHY, U KTERÝCH SE TRÁVÍ ČAS.

Pravidelně rozšiřujeme sítě a přidáváme nové plochy, sledujte nás.

sítě k výběru
0
volné plochy k pronájmu
0
spokojení klienti
0
dosah za měsíc
0
imprese za měsíc
0

Městská hala Vodova v Brně a každé domácí basketbalové utkání klubu Basket Brno v Národní Kooperativa Lize a v evropské soutěži FIBA Euro Cup 2021/2022 přenášené živě do televize.

Dvě mediální plochy přímo na herní palubovce natočené směrem na diváky, přehrávající obsah po celou dobu utkání. Dynamický obsah prosvítí na každého jednoho návštěvníka.

   

Informace

< STÁHNOUT PDF S DALŠÍMI INFORMACEMI A CENÍKEM >

Mediální plocha na koncertech vážné hudby v Obecním domě v Praze. Přehrávání přímo pod pódiem po celou dobu koncertu, při čekání na začátku koncertu, i po koncertu při prohlídce přilehlých prostor.

Navíc ke každé objednávce vstup pro vlastní hosty na koncert zdarma!

 

Informace

< STÁHNOUT PDF S DALŠÍMI INFORMACEMI A CENÍKEM >

Připravujeme.

Poptávkový formulář:

Naši klienti se shodují:

„Díky Digitálním LED Posterům jsme více vidět a to nám pomohlo k lepším prodejům.“

Potřebujete doplnit digitální marketingovou kampaň na místech, kde nejsou jiné reklamní nosiče?

Pronajměte si náš Indoor nebo Outdoor mobilní Digitální LED Poster a my vám ho umístíme kamkoliv!

Vystupte z davu a zviditelněte se

SDÍLENÁ REKLAMA

Statistiky dokazují, že digitální reklamní médium zaujme o 400% více než klasické stacionární médium a díky pohyblivé reklamě zůstanou návštěvníci o 30% déle na místě.

Propagujte zdarma svoje informace, produkty a nabídky novou dynamickou cestou a nebo dostávejte příjem z reklamního obsahu.

Zapojte se do Sdílené reklamy.

poslaných žádostí
0
zhlédnutých lokací
0
aktuálně sdílených ploch
0

ZDARMA vám poskytneme náš Digitální LED Poster, originální video obrazovka velikosti klasických papírových ROLL UP (nebo jiné zařízení), v hodnotě 100 000 Kč při zapojení do partnerské sítě.

Získáváte plochu pro přehrávání vlastního reklamního obsahu.

Abychom vám mohli nabídnout další prostory pro vaší reklamu na podobných místech v partnerské síti, které navštěvují vaši potenciální zákazníci, musíme i nějakou část spouštěného času na vašem zařízení využít pro ostatní členy partnerské sítě – Sdílení reklamy.

Bezstarostnou reklamní plochu ve vlastním prostředí, kde můžete propagovat informace, produkty, (atp.) a to plně digitálně! Dále budete mít možnost se za exkluzivní ceny propagovat stejným způsobem po celé síti a to na místech s perfektním cílením (na místa, kam chodí vaši potenciální zákazníci – eliminace obecného bezúčelného zacílení).

Udržení reklamního zařízení v bezpečí a v provozu, zajištění elektrické zásuvky a pravidelné dodávání vlastních reklamních obsahů, které pro vás vzdáleně nahrajeme a spustíme dle časového harmonogramu.

Na reklamním zařízení poběží především váš reklamní spot a to v procentním poměru s jinými spoty v rámci denní doby (otevírací doby). Partnerské spoty nebudou nikdy konkurenční s prostorem ve kterém se spouští a budou vždy pečlivě vybírány a schvalovány tak, aby odpovídaly standardu a kvalitě místa, ve kterém se spouštějí. Stejným způsobem se bude případně umisťovat váš reklamní spot na jiných místech v síti.

Nemusíte za něj zaplatit ani korunu. Nemusíte se učit specifickému programu ovládajícího zařízení. Nemusíte řešit servis, opravy a nastavování. A to nejdůležitější, jako VIP člen partnerské sítě máte exkluzivní ceny za vaše reklamní spoty spuštěné v naší síti.

NEMÁTE ŽÁDNOU STAROST, JEN SI UŽÍVAT VLASTNÍ REKLAMNÍ OBSAH.

obrazovky přivezeme

nainstalujeme

naučíme základně ovládat

zajistíme správu obsahu

zkontrolujeme partnerský obsah

servisujeme

Pro koho je Sdílená reklama?

Varianty spolupráce:

Obdržíte náš LED Poster (nebo jiné zařízení), využíváte 100% spouštěného času pro sebe,  platíte pronájem dle ceníku dlouhodobého pronájmu.

V případě poskytnutí části spouštěného času pro partnery, obdržíte v tomto měsíci slevu na pronájem, a to až na 0 Kč dle poskytnutého času do sítě.

Základní servis a vzdálená správa od nás samozřejmostí.

První měsíc využíváte cca 80% spouštěného času zdarma pro sebe, poté cca 65%. Obdržíte náš LED Poster (nebo jiné zařízení), neplatíte nic, ušetříte za pronájem až 13 000 Kč měsíčně a za plný servis.

Kontrola nekonkurenčního obsahu a vzdálená správa samozřejmostí.

Využíváte cca 15% spouštěného času zdarma pro sebe. Neplatíte nic, ušetříte za pronájem a za plný servis.

Naopak obdržíte poměrnou část peněz za prodaný časový prostor z partnerských spotů v síti.

Stačí vyzkoušet na týden zdarma a sami poznáte výsledky. Kontaktujte nás.

VIDEO LED OBRAZOVKA VELIKOSTI ROLL-UP

Nezávazná ŽÁDOST O PŘIDĚLENÍ Digitálního zařízení

Digitální LED Poster:

Vyplňte následující nezávazný formulář, abychom měli představu o vašich možnostech. Poté se vám ozveme s dalšími informacemi.

Zašlete nám fotografie, nebo video prostoru. Jedna fotka by měla být detail umístění, druhá vyfocena z větší dálky, nejlépe s celým prostorem a třetí fotka opačným pohledem z místa umístění do okolního prostoru.