Zpestřete váš vánoční firemní večírek za pomoci Digital Signage

Zpestřete váš vánoční firemní večírek za pomoci Digital Signage

Se zkracujícími se dny se blíží zima a také období vánočních firemních večírků, které jsou skvělou příležitostí, jak upevnit vztahy s vašimi zaměstnanci i obchodními partnery a společně tak oslavit zakončení dalšího úspěšného roku.

Stejně jako každý rok přemýšlíte nad tím, jak tuto událost oživit, aby se pro její účastníky stala nezapomenutelnou a upevnila jejich loajalitu k vaší firmě.

Zkuste to za pomoci Digital Signage, novinky na světovém trhu, což je digitální LED Poster, jehož výhodou je velká led obrazovka, na níž můžete promítat videa se zvukem, animace, texty i obrázky. Digital Signage plně nahrazuje papírový ROLL-UP nebo klasické reklamní televize na stojanech.

Využijte obrazovku pro informování o programu

Digitální roll-up můžete umístit hned u vchodu místa konání vánočního večírku a informovat tak vaše zaměstnance a obchodní partnery o časovém harmonogramu večírku a jeho náplni.

Společenská zeď

Vytvořte z led obrazovky nebo z několika propojených LED Poster velkoplošnou led obrazovku, kde se budou zobrazovat příspěvky ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter nebo Instagram. Můžete tak ukázat stručný přehled toho, co se během uplynulého roku stalo a současně představit vaše sociální média těm zaměstnancům a obchodním partnerům, kteří si nemusí být vědomi toho, že je používáte.

Zapojte zaměstnance i obchodní partnery

Pod speciálně vytvořenou událost na sociálních médiích nechte účastníky večírku na digitálním led panelu publikovat fotografie či příspěvky z daného večera. V dnešní selfie době se lidem líbí vidět své fotografie, obličeje a příspěvky na obrazovkách. Nejenže se pobaví, ale zároveň tak podpoříte jejich sociální angažovanost. Abyste předešli uveřejnění nechtěného obsahu, můžete led display kontrolovat za pomoci nastavení schválení příspěvků.

Využijte obrazovku při oceňování vašich kolegů

Pro mnoho firem je vánoční večírek ideální příležitostí, kdy oceňují své zaměstnance. Když se při vyhlášení jejich jména objeví na velkoplošné led obrazovce i jejich fotografie a pozice, na níž pracují, určitě budou moc potěšeni. Poté může následovat fotografie toho, co zaměstnanec získává. Digitální světelná reklama se dá využít například i při tombole.

Pobavte společnost na vašem večírku

Promítněte vtipné fotografie nebo zábavná videa z firemních teambuildingových akcí, které se uskutečnily během roku. Pomůže vám to utužit kolektiv a rozproudit zábavu. A pokud chystáte večírek s hudbou či tancem, můžete digitální reklamu využít i pro promítání videoklipů s hudbou.

Digital Signage, reklamní led panel, si nemusíte kupovat. Pronájem mobilní led obrazovky zajistí vašim kolegům a obchodním partnerům nezapomenutelný večer, na který budou dlouho vzpomínat. Firma DIGIpromo nabízí jak pronájem led obrazovek, instalaci i deinstalaci, nahrání a spuštění grafických podkladů, tak dopravu po Praze i případně po celé České republice a Slovensku.

Chcete vědět víc? Kontaktujte tým z DIGIpromo a nechte si zaslat cenovou nabídku přímo pro vás! Videa pro inspiraci najdete zde.