S námi konkurenci hravě přesvítíte

S námi konkurenci hravě přesvítíte

Odstartovali jsme informační obrazovou revoluci. Revoluci v tom, jak účinně prezentovat nejrůznější výrobky nebo služby. Tuto světovou novinku v podobě digitální LED obrazovky nebo displeje si nyní můžete vyzkoušet i vy. Moderní technologie se zastavit nedají. A kdo bude mezi prvními, získá velký náskok oproti ostatním. S námi oslníte klienty a přesvítíte konkurenci.

Digital Signage – co to vlastně je?

Jako první na trhu nabízíme pronájem originálních digitálních LED obrazovek, posterů, displejů a LED světelných reklamních panelů. Tento systém digitálních zobrazovacích zařízení nejspíš znáte pod označením Digital Signage.

Digitální LED Poster přináší aktuální nebo obchodní informace v přitažlivé formě. Díky své konstrukci a provedení skvěle zapadá do veřejně přístupných prostor. Nepřekáží, a přitom ho nepřehlédnete. Hodí se do obchodních center, používá se v konferenčních sálech a tam, kde se pořádají veletrhy, výstavy, summity. Na velkou digitální obrazovku můžete promítat vlastní videa se zvukem, fotografie, obrázky, animace a texty.

Neutrácejte, ale chytře investujte

Firmy se snaží šetřit. Proto je zbytečné investovat do statického vybavení v oblasti reklamy spoustu peněz, když si ho můžete půjčit. Technické parametry LED panelů vás velice příjemně překvapí. Jsou bytelné, a přitom nezaberou moc místa. Jejich konstrukce je jednoduchá, účinnost vysoká. Oživí jakýkoli prostor. K jejich velkým přednostem patří variabilita. Digitální roll up představuje flexibilní možnost, jak o sobě dát vědět, a přitom zbytečně neutrácet. Jde o sofistikované řešení, pokud připravujete jakoukoli společenskou, firemní nebo kulturní akci, módní přehlídku, přednášku nebo osobní prezentaci.

Haly, fitness centra, čekárny, banky, hotely…

Přemýšlíte, jak ve vašem lyžařském středisku informovat o předpovědi počasí? Chcete přinášet aktuální dopravní servis? Máte ordinaci a uvažujete o moderním vybavení čekárny? Nebo potřebujete nějak oživit nudnou hotelovou recepci?

Ve všech těchto případech výborně poslouží pronájem LED displeje. Touto formou přinesete cestujícím, lyžařům, pacientům, zákazníkům v obchodních centrech a kolemjdoucím v pasážích cenné informace, proložené reklamou.

Díky LED Posterům usnadníte orientaci ve velkém a nepřehledném prostoru. Světelná obrazovka poslouží jako přehledná navigace.

Vymazlené technologie vás nadchnou

Výrobci si s LED panely dokonale pohráli, a proto nabízíme naprostou špičku v tomto oboru. Svítivost obrazovky je opravdu výjimečná, a to i proti přímému světlu. Velkou výhodou je, že se dá regulovat v rozpětí od 0 do 100 %. To oceníte třeba ve výstavním sále, kde je tlumené světlo a kde nechcete návštěvníky zbytečně oslňovat. Naopak v prosklených místnostech, kam dopadá hodně slunečního svitu, LED obrazovka tento světelný zdroj hravě přesvítí, takže obsah je výborně vidět.

LED obrazovky informují i baví

Ani v oblasti pohostinství či ubytování nemusíte ustrnout. Pronajměte si unikátní LED obrazovky nebo LED panely. Ty mohou informovat o tom, jaké gastronomické lahůdky najdou strávníci na jídelním lístku. Lákavé fotografie v super rozlišení jejich chuťové buňky doslova pohladí. Lidé ubytovaní v hotelech ocení praktické informace o dopravě, turistických trasách, nejbližších historických památkách, ale i obchodech, benzinových čerpadlech či bankomatech. To vše najdou na světelném LED Posteru.

Možnosti, kam se dá digitální roll-up umístit, jsou prakticky neomezené. Kluby, haly, fitness a sportovní centra, nemocnice, lékárny, banky, úřady, školy: to jsou jen některé tipy, které patří mezi klienty k těm nejoblíbenějším.

Rozsviťte to na soukromé party!

Na soukromých akcích se osvědčily LED panely s otevřenou přední stranou, takže si na ně lze sáhnout. Naopak do obchodních center doporučujeme ty, co mají čelní stěnu krytou plexisklem. Obrovskou výhodou je, že tyto panely lze spojit. Tím získáte ještě větší plochu k přenosu informací.

Plánujete vánoční oslavu ve vaší firmě a chcete zaměstnance, kolegy a přátele překvapit? OK. I pro vás máme řešení! Velkoplošná LED obrazovka se postará o to, aby zábava nevázla a všichni se dobře bavili. LED Poster zapůjčíme i na soukromé večírky, oslavy nebo na silvestrovské akce.

 Videa pro inspiraci najdete zde.